24-Sep-2017

Celkem v pravidelných intervalech mně přichází na mysl nápady, jak zbohatnout a nemuset hnout téměř ani jedním prstem. Bohužel občas neváhám své nápady zrealizovat. Stejně tomu tak bylo letos v červnu.

    Objevila jsem kouzlo zvané airbnb. Ač jsem o téhle stránce dlouho slýchávala, nikdy mě nenapadlo její služby využít. Airbnb je web, kde lidé z celého světa nabízejí ubytování a to všech cenových kategorií. Můžete si pronajmou...

23-Sep-2017

Říká se, že vtipy o blondýnkách vymýšlejí brunetky. Myslím, že některé určitě ne. O tom, jak jsem zase jednou "pomohla" blonďatému pokolení vypadat blonďatěji.

DEN PRVNÍ: Telefon na téma, co budeme dělat večer.

"Zvládneš online koupit lístky do kina!”

"Ne, jsem úplnej idiot, nezvládnu!"

O tři hodiny později v kině. První automat na lístky - žádná rezervace, druhý automat na lístky - žádná rezervace. No, což je to asi rozbitý. Zept...

Please reload

Češka o životě v Londýně s etiopským mužem a britským psem.

Úchylačka na zdravou stravu a kuchyni s chorobnou touhou sežrat něco prasáckého. Odpůrce všeho sladkého, zejména zmrzliny a čokolády.

Alkoholička na každodenní odvykačce, protože tohle pivo bylo vážně to poslední. Milovnice čerstvých květin, voňavých svíček a přírody, která se nedopatřením ocitla v betonové džungli zvané Londýn. A v neposlední řadě líný snílek, který si stále myslí, že se dá něco napsat i bez psaní.

IMG_3602
IMG_0957
IMG_5885
IMG_0027
IMG_0888