• blondýna

#Už jste krmili veverky?


Ráda bych vám dnes představila jednu z turistických atrakcí, která ani tak turistickou atrakcí není (zatím), ale je to jedna z věcí, která vás nebude stát téměř ani korunu, není tolik rozšířená, ale za to oblíbená. A jak už je mým zvykem nebude všude miliony turistů :) (protože turisty rádi nemáme :D )

Jednou z populárních Londýnských destinací je Hyde Park. Můžete si tam zajezdit na lodičkách, na koních, půjčit si Santander kola a projet se celým parkem, nebo si v jedné z kaváren dát kávu. Během léta je v Hyde Parku také otevřené “lido” venkovní koupaliště. Sice se koupete ve společnosti labutí a kachen, ale věřte mi, má to své kouzlo :D.

Pokud se tedy chystáte do Hyde Parku nezapomeňte si přibalit obyčejné buráky (v Anglii známé jako monkey nuts). Lze je koupit prakticky všude, nejbližší obchod u Hyde Parku je Sainsbury’s na Marble Arch).

Když si sednete na chodník a budete chvilku trpělivě čekat, veverky dojdou až přímo k vám a vezmou si od vás oříšek. Nejvíce veverek je okolo vstupu do parku, který se nazývá Hyde Park Corner.

Já chodím krmit veverky pokaždé, když mě přijede někdo navštívit. Pokud vy už fotku s veverkou máte nebo nějakou uděláte můžete jí postnout na facebook Můj černobílý svět

nebo na instagram s hashtagem #krmimeveverky, schválně kolik nás bude :)

#veverky #krmímeveverky #Londyn #blondynazlondyna

311 zobrazení
IMG_3602
IMG_0957
IMG_5885
IMG_0027
IMG_0888